Угода з користувачем

Кредит онлайн на карту

Оновлення 18 січня 2021 року


Ця угода (далі - «Угода») визначає умови використання матеріалів та сервісів сайту https://кредитонлайн.in.ua (далі - «Сайт») фізичною особою (іменованим надалі Користувач).

1. Загальні положення

1.1. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.2. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається погодився з цією Угодою

1.3. Адміністратор Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінити умови цієї Угоди. Зміни вступають в силу після 3 (трьох) днів з моменту публікації на Сайті нової редакції Угоди. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використовувати матеріали і сервіси Сайту.

2. Зобов'язання користувача

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.

2.2. Використовувати матеріали сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідний дозвіл адміністратора і вказівку активного гіперпосилання на ресурс.

2.3. Для використання матеріалів і сервісів Сайту Користувачеві має бути не менше 18 років.

2.4. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

2.5. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністратор сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою

2.6. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати інформацію виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

3. Обмеження

Погоджуючись з умовами цього користувача Угоди, ви розумієте і визнаєте, що:

3.1. До відносин сторін з надання сервісу на безоплатній основі не підлягають застосуванню положення законодавства про захист прав споживачів.

3.2. Користувач не має права використовувати Сайт в будь-яких протизаконних, мошеніческіх або комерційних цілях.

3.3. Інформація на Сайті постійно доповнюється, оновлюються нові функціональні можливості - форма і характер послуг, що надаються можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача. Адміністратор має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання послуг (або будь-яких окремих функцій у рамках послуг) всіх Користувачів взагалі або вам, зокрема, без вашого попереднього повідомлення.

3.4. При виявленні помилок в роботі Сайту або в розміщеному на ньому Контенті повідомте про це адміністратора. Для цього скористайтеся сторінкою Контакти

4. ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

4.1. Всі матеріали, розміщені на Сайті належать Адміністратору Сайту або постачальникам фінансових послуг, інформація про яких представлена ​​на Сайті. Використання Сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

4.2. Інформація, зміст, матеріали або дані, представлені на Сайті не можуть бути використані в комерційних цілях без попередньої письмової згоди Адміністратора.

4.2. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.

5. Відповідальність

5.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

5.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

5.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

5.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.7. При оформленні заявки на отримання фінансової послуги ви укладаєте контракт з третьою стороною (банком або іншим кредитором), яка надає даний продукт на своїх умовах. Відповідальність за згоду з умовами цього контракту лежить на вас.

5.8. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ

Якщо у вас виникнуть питання звертайтеся до нас на сторінці КОНТАКТИ